Site Rengi

30 Bin Kişi GreenCard İmkânından Faydalanırken Sözlü Çeviride Nikbinlik Tercüme!

13.04.2022
65
30 Bin Kişi GreenCard İmkânından Faydalanırken Sözlü Çeviride Nikbinlik Tercüme!

ABD, Irak’ta yaşayan 30 bin kişiye GreenCard sağlayacağını açıkladı. Ek olarak Irak vatandaşı olan kişiler için özel göçmen statüsü de tanıyan Amerika Bileşik Devletleri, belirli kriterlere göre GreenCard verecek.

Nikbinlik Tercüme olarak Iraklıların GreenCard ve aile bileşimi için vize başvurularında danışmanlık hizmeti vermemizin yanı sıra, oturma izni ve vize mülakatı yapılırken Kürtçe (Soranice) ve Arapça dillerinde tercüman hizmeti de sağlamaktayız.

Irak’tan Amerika Bileşik Devletlerine gidiş sürecinde sözlü olarak sağladığımız Kürtçe (Soranice) ve Arapça çeviri hizmetine ek olarak noter onaylı yazılı çeviri de gerçekleştirmekteyiz.  

Doğru Tercüme İle Mülakatlardan Geçin!

Iraklılar ile GreenCard mülakatı yapılırken Arapça ve Kürtçenin dil kollarından olan Soranice kullanılmaktadır. Görüşmelerde konsolosluktaki görevliler ile bu iki dilde konuşan danışanlarımız arasında sözlü ve yazılı olarak tercüme hizmeti sunmaktayız. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmek, mülakatı başarıyla geçebilmek üzere dil engellerini aşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aile Bileşiminden Yararlanın!

Eşi Amerika Bileşik Devletleri’nde yaşayan ve Amerika’ya gitmek isteyen kişileri kapsayan Aile Bileşimi için gerekli mülakatlardaki çeviri hizmetleri, sizler için Tercüme Büromuz tarafından yönetilmektedir. En hızlı ve kanunlara uygun şekilde yapılan işlemler, GreenCard ve Aile Bileşimi sürecinde sizlere avantaj sağlayacaktır. Tüm konsolosluk görüşmelerinde başta İngilizce, Arapça, Kürtçe (Soranice) olmak üzere her dilde sözlü çeviri hizmetimizle yanınızdayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.