Site Rengi

Arapça Sözlü Çeviri

10.02.2020
826
Arapça Sözlü Çeviri

Dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alan Arapça, akademik, diplomatik ve ticari ilişkilerde çevirmene ihtiyaç duyulan bir dildir. Simultane ve ardıl çevirmenlerle çeviri hizmeti vermekte olan firmamız, sizlere hem yazılı hem de sözlü alanda profesyonel bir hizmet sağlayacaktır. Arapça sözlü çeviri için ihtiyaç duyulan bütün ihtiyaçlar ve personel hizmeti de firmamız tarafından karşılanabilmektedir.

Arapça Sözlü Tercüman Hizmetimiz

220 milyon kişi tarafından konuşulan bu geniş çaplı dil, dünya çapında Ürdün, Lübnan, Sudan ve Suudi Arabistan üzerinde 26 ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. İslam metinlerinden, akademik metinlere kadar birçok alanda çeviri ve tercüman ihtiyacı duyulan bu dilde sözlü çeviri için Nikbinlik Tercüme’den destek alabilirsiniz. Lehçe ve ağızlara göre akademik bilgiye sahip olan Arapça sözlü tercüme ekibimiz, sizlere alanında uzman ve prosedürlere uygun bir çeviri hizmeti verecektir.

Arapça Simultane Çeviri

Arapça sözlü çeviri olarak hem zor hem de profesyonel bir tercüme hizmetine ihtiyaç duyar. Değişik lehçelere ve ağızlara sahip olan bu dil, dünyanın her yerinde aynı aksanla konuşulmayabilmektedir. Bu alanda hem kendini geliştirmiş hem de yazılı olarak da akademik bir eğitime tabii tutulmuş simultane çevirmenlere ihtiyaç duyulmaktadır. Alanında profesyonel, araştırmacı ve simultane çeviri usullerine uygun çalışacak Arapça sözlü tercüme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arapça tercümanlarımızın çoğu anadili Arapça olan kişilerden oluşmaktadır. Böylece Arapçaya çıkışta optimum verimlilik ilkesine göre hareket etmekteyiz.

Simultane çeviri yapısı gereği hız ve dikkat gerektirmektedir. Bu nedenle ekibimiz sunum, konferans ve toplantı gibi alanlarda, konuya hakim olarak çevirilerini anında dinleyicilerle buluşturmaya özen göstererek profesyonel bir hizmet sunar.

Arapça Ardıl Çeviri

Arapça ardıl çeviri, bireysel kişilerle şirketler arasındaki anlaşmaların sağlanması ve dikkat gerektiren bir çalışma performansı gerektirmektedir. Bu hizmet alanında çalışmakta olan ekibimiz, özellikle toplantı sırasında birebir görüşmelerin detaylarını not alır, sizlere güvenli bir geri bildirimde bulunmaya özen gösterir. Modern ve klasik Arapça dillerine hâkim olan, bu konuda yazılı ve sözlü anlatım yapabilen ve anında geri dönüş sağlayabilen Arapça sözlü çeviri ekibimiz, toplantı adap ve kurallarına uygun bir şekilde çeviri hizmeti vererek, görevini yerine getirecektir. Profesyonel ve resmi bir ardıl çeviri hizmeti için ekibimizle güvenebilir, size her konuda yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

Arapça Yeminli Tercüme

Mütercim tercümen hizmetleri arasında yer alan Arapça sözlü çeviri ekibimiz, noterden tasdiklenmiş yeminli tercüme hizmeti vererek, sizlere iki dil arsındaki konuşmaları doğru bir şekilde yansıtacaklarının garantisini verebilmektedir. Tercüme ve çeviri alanında dil prosedürünün ahlak ve kanun kurallarına uygun bir şekilde ilerlemesi için Yeminli Arapça tercüme hizmetimize güvenebilir, sizlere her konuda destek olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Arapça Tercüme Hizmet Alanlarımız

Birçok alanda kullanılmakta olan Arapça dili hem yazılı hem de sözlü olarak anlaşma sağlanması için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymaktadır. Özellikle şirketler ve ülkeler arasındaki politikaların önemli olduğu bu büyük toplantı alanlarında, tercüme hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Diplomatik ilişkiler
  • Ticari ilişkiler ve toplantılar
  • Sempozyum ve konferanslar
  • İş görüşmeleri ve yemekler
  • Turizm Sektörü
  • Akademik görüşmeler

Profesyonel Arapça Tercüme Hizmeti

Arapça dilinin yaygın kullanımı ve çeşitliliği nedeniyle, her alanda profesyonel bir hizmet alabileceğiniz çevirmen ekibimiz, sizlere doğru bilgilendirmeyi yapacak, hızlı geri dönüş sağlayacak aynı zamanda Ardıl ve Simultane hizmetlerini literatüre uygun gerçekleştirecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.