Site Rengi

Çeviri Platformu

26.10.2020
423
Çeviri Platformu

Kurulduğu günden itibaren yerli ve yabancı olmak üzere birçok önemli kuruluşa çeviri hizmeti vermiş olan Nikbinlik, çeviri konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda sizin yanınızdadır. Hem yazılı hem sözlü hem de görüntülü görüşmelerde çeviri hizmeti sağlayan Nikbinlik başarı yolunda ilerlerken sizin yardımcı olur. Sahip olduğu sektör bilgisi ve uzman ekibi sayesinde Nikbinlik, çeviri platformu denilince Türkiye’de akıllara gelen ilk firma olur.

Hizmetlerimiz

Yeminli çeviri, ardıl ve simultane çeviri, sözlü çeviri, yazılı çeviri, proje çevirisi ve ekipman gibi pek çok hizmeti bulunan Nikbinlik çeviri denilince her türlü ihtiyacın karşılandığı çeviri platformu olarak bilinir. Uzman ekibi sayesinde sizleri Google Translate, Yandex Çeviri veya Microsoft Çeviri gibi online çeviri programları kullanmaktan kurtaran Nikbinlik başarılı sonuçlar elde etmek için tercih edilebilecek ilk adresidir.

Referanslarımız

Kurulduğu günden itibaren yerli ve yabancı olmak üzere pek çok önemli kuruluşa çeviri hizmeti sağlamış olan Nikbinlik başarısını bu tecrübeye borçludur. Bu zamana kadar kendisi ile çalışmış olan bütün firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Nikbinlik kaliteli ve eksiksiz çeviriler yaparak müşterileri ile iyi ilişkiler geliştirmiştir. Uygun ve gerçekçi bir fiyatı misyonu olarak benimsediği için de sadece önemli kuruluşlar için değil projelerini çevirmek isteyen, online görüşmelerde çevirmene ihtiyaç duyan ve ekipman ihtiyacını karşılamak isteyen kişilerin tercihi olur. Bu da Nikbinlik’in çeviri platformu denilince ilk başvurulan adres olmasının nedenidir.

Nikbinlik Farkı Nedir?

Günümüzde çeviri hizmeti veren platform veya kişi ne yazık ki herkesin kullandığı araçlar ile bu işlemi yerine getirir. Hal böyle olunca bu hizmeti almak isteyen insanların amatör gibi görünmesine neden olan ufak hatalar meydana gelir. Nikbinlik de tam olarak burada farkını ortaya koyup işin kolayına kaçmak yerine bütün süreci uzman bir ekiple yürütür. Sadece yabancı dil konusunda yeterliliğe sahip olmak yerine hukuk, sağlık, eğitim ve özellikle ticaret gibi pek çok branşta uzmanlaşmış olan çevirmenleri bünyesinde bulundurur. Bu da diğerlerinden farklı bir çeviri platformu olmasını sağlayıp etkili iletişim kurma konusunda sizleri başarıya ulaştırır.

Neden Nikbinlik?

Çeviri hizmeti almak deyince pek çok kişinin aklına oldukça yüksek fiyatlar geldiği için insanlar daha uygun alternatifler ararlar. Ama ne yazık ki bu uygun alternatifler birçok çeviri hatasını beraberinde getirir. Oysaki Nikbinlik herkesin bu hizmete uygun bir şekilde ulaşması için fiyatları oldukça uygun düzeyde tutar. Size sağlayacağı bir diğer avantaj ise çevirmenlerin sadece çeviri yapmaları değil aynı zamanda etkili iletişim konusunda size yardımcı olmasıdır. Bu da özellikle sesli, görüntülü veya birebir çevirilerde başarıyı getiren unsur olur. Siz de burada bulunan sayfa üzerinden referanslarımızı inceleyip hangi firmalara hizmet verdiğimizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca buradan istediğiniz çeviri için fiyat teklifi alıp uzman ekibimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.