Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Nikbinlik Organizasyon

Biz, Nikbinlik Tercüme ve Organizasyon Firması olarak uluslararası standartlara uygun Avrupa Tercüme Büroları Birliği (ELIA)ile yakın işbirliği içinde ve Smartcat partneri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.


Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı gibi pek çok bakanlığın yanı sıra WHO (World Health Organization), Anayasa Mahkemesi, TRT, GIZ, Niras, WYG, PWC, Eurohealth, IBF, TAIEX gibi
kurum ve kuruluşlara bununla birlikte pek çok kongre, konferans ve seminerlere de ardıl, simultane ve yazılı tercüme hizmetleri sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Bu firmaların AB Proje çevirilerinde de etkin rol almaktayız. 
 
Bunlarla birlikte, Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Ankara Kalkınma Ajansı, Serdar Mühendislik, DOKA, Su Yapı, TCT Group, Epik İnşaat, Iskra Sistemi gibi köklü kurumlara yazılı tercüme hizmeti sağlıyor ve konsolosluk-valilik-noter işlemlerini takip ediyoruz. 
 
Bu kurumların çoğuyla işbirliğimiz, hizmet kalitemiz ve ekip çalışmasına yatkınlık gibi yönlerimiz sayesinde uzun yıllara yayılmaktadır.