Site Rengi

İngilizce Sözlü Çeviri

10.02.2020
669
İngilizce Sözlü Çeviri

53 ülkede resmi dil olarak kullanılmakta olan İngilizce, hem ticari hem de hukuki alanda resmiyetle yapılması gereken çevirilere ihtiyaç duymaktadır. Özellikle sözlü çeviride, aksan ve lehçe ayrımlarını yapabilecek, alanında uzman tercümanlarla simultane ve ardıl çeviri hizmeti vermekte olan çeviri büromuz, sizlere İngilizce sözlü çeviri için araştırmacı bir ekiple çalışma imkânı sunar.

İngilizce Sözlü Tercüme

Birikim ve tecrübe gerektirmekte olan İngilizce sözlü tercüme, aynı zamanda akademik bilgiye de fazlasıyla ihtiyaç duymaktadır. Alanında uzmanlaşmış olan Mütercim tercüman ekibimiz, İngilizce sözlü çeviri görevlerinde, anında geri dönüş sağlayabilen, eş zamanlı şekilde doğru çeviri yapabilen bir çalışmaya sahiptir.

Dünyanın en çok konuşulan 2. dili olarak İngilizce, çoğu ticari ve hukuki toplantılarda, seminer ve sempozyumlarda simultane ya da ardıl çeviriye ihtiyaç duyulmasına neden olacak geniş çaplı bir dildir. Sizlere her zaman destek sağlamaya hazır olan ekibimiz, toplantı ve konferans gibi alanlarda çeviri hizmeti verecektir.

İngilizce Ardıl Çeviri

Toplantı ve ikili görüşmelerde ihtiyaç duyulan Ardıl çeviri, konuşmacının konuşması bittikten sonra, tercümanın diller arası bilgi aktarımı yapmasıyla sonuçlanmaktadır. Bu sırada notlar alır, açıklamalar yapar ve toplantı sırasında nasıl çalışması gerektiğine özen göstererek hareket eder. Profesyonel bir ardıl çeviri hizmeti için çalışmakta olan sözlü çevirmenlerimiz, dikkatli ve iyi bir dinleyici olarak sizlere iki dil arasındaki aktarımı yaparken profesyonel bir destekçiniz olacaktır. Özellikle toplantı sırasında altı çizilmesi gereken noktaları ve konuyla bağlantılı araştırmaları önceden not alarak toplantı konusuna ve bilgilerine hâkim bir şekilde sözlü çeviriyi gerçekleştirecektir.

İngilizce Simultane Çeviri

İngilizce sözlü çeviri hizmetinde simultane, izleyici ve seyirciyle yüz yüze değil bir kabin eşliğinde gerçekleşen eş zamanlı çeviri olarak kullanılmaktadır. Ardıl çevirideki gibi konuşmanın bitmesini beklemez, konuşmacılarla eş zamanlı olarak çeviriyi gerçekleştirir. Bu sırada kullanılacak olan simultane teknik ekipmanları sağlamakta olan firmamız, konferans ya da sempozyum gibi alanlarda kulaklık ve mikrofon temini yaparak sizlere çok fazla iş bırakmadan toplantının tamamlanmasını sağlayacaktır.

Simultane çeviri sırasında tercümanlar kabinlerde canlı ve dinamik bir şekilde eş zamanlı çeviri yaparak konuşmacıların anlattıklarını dinleyicilerin anladığı dile çevirir. İngilizce sözlü tercüme hizmetinde profesyonel ve tecrübeli bir ekiple çalışmak istiyorsanız bizimle iletişim kurarak simultane çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal İngilizce Sözlü Çeviri

Firmanızın çalışma disiplinine uygun bir şekilde gerçekleşecek olan tercüman hizmetimiz, sizlere profesyonel bir tercüme hizmeti vermek için araştırmalar yapmamızı gerektirmektedir. Özellikle ardıl çeviri gibi yüz yüze görüşmelerde, firmanızın ticari toplantılarına hâkim olmak için tercümanlarımız araştırmalar yapar, firmanızın prosedürüne uygun bir şekilde çeviri yapmaya özen gösterir.

Yeminli İngilizce Çeviri

Noter onaylı ve aynı zamanda akademik olarak eğitim görmüş olan Yeminli tercümanlarımız, çeviri desteği için sizlere güvenilir bir tercüme hizmeti sağlayacaktır. Diller arasındaki doğruluğu, kavramsal farklılıkları ve aynı zamanda gerçekleşecek olan anlaşmalardaki hukuki terimleri de tarafınıza anında aktarabilecek profesyonelliğe sahip olarak görevine başlayacaktır.

İngilizce Sözlü Ve Yazılı Çeviri

Hem yazılı hem de sözlü olarak sizlere sunmakta olduğumuz tercümanlık hizmetimiz, akademik olarak eğitim almış aynı zamanda alanında araştırmacı ve profesyonel çevirmenlerle gerçekleşecek sizinle karşı taraf arasındaki anlaşma ve uzlaşma imkânını sağlayacaktır. Profesyonel ve güvenilir çeviri hizmeti için bizimle iletişime geçerek alanında uzman tercüman ekibimizle tanışabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.