Site Rengi

İngilizce Yazılı Çeviri

10.02.2020
4.615
İngilizce Yazılı Çeviri

Dünyanın en çok konuşulan 2. Dili olan İngilizce, 53 ülkenin resmi dilleri arasında yer almaktadır. Hem ticari hem hukuki hem de akademik olarak profesyonel bir çevirmene ihtiyaç duyulan İngilizce yazılı çeviri, literatüre uygun güvenilir ve profesyonel bir tercüman tarafından yapılmalıdır. İngilizce yazılı tercüman alanında ihtiyaç duyacağınız bütün yazılı metinlerin çevirisi mütercim tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Yazılı Tercüme Bürosu

Profesyonel bir çeviri hizmeti alacağınız büromuz, sizlere alanında ehli, araştırmacı ve gerekli literatür taramalarını gerçekleştirecek tercümanlarla birlikte hizmet vermektedir. Aradığınız kriterlere uygunluk sağlayacak, İngilizce dilinin aksan ve lehçelerine uyumlu araştırmalar yaparak harekete geçecek olan İngilizce yazılı çeviri ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her alanda çeviri hizmeti vermeye 7/24 hazırdır.

  • Hukuku Çeviri
  • Akademik Çeviri
  • Ticari Çeviri
  • Tıbbi Çeviri
  • Kurumsal Ve Teknik Çeviri

Noter Onaylı İngilizce Tercüme

Yeminli tercüman hizmeti vermekte olan çeviri büromuz, sizlere güvenilir ve profesyonel bir tercüme hizmeti verebilmek için akademik eğitimden geçmiş alanının ehli olan çevirmen arkadaşlarımızla çalışmanızı sağlayacaktır. Noter onaylı yapılacak olan İngilizce yazılı çeviri hizmetimiz, sizlere hatasız ve imla kurallarına uygun bir şekilde teslim edilir, tıbbi, hukuki ve kurumsal literatürlere uygun bir şekilde hazırlanır.

Özellikle anlaşma, sözleşme ve ticari terimlere ihtiyaç duyulan çevirilerde, tecrübeli aynı zamanda araştırmacı tercümanlarla çalışarak sizlere güvenilir biz hizmet sunmaya özen gösterir, kısa zamanda yazılı tercüme metinlerinizi tarafınıza ileterek hızlı bir şekilde çeviri hizmeti almanızı sağlarız.

Apostil Onaylı İngilizce Çeviri

Bir belgenin başka bir ülkede de geçerliliğini sağlayacak olan Apostil onaylı İngilizce çeviri, Uluslararası literatüre uygun şekilde hazırlanarak tarafınıza teslim edilmektedir. Apostil onaylı işlemler için noter ve konsolosluk onayına ihtiyaç duyulan bazı prosedürlerin gerçekleştirilmesi için büromuz sizi yormadan işlemleri gerçekleştirecek, işlerinizin daha kısa sürmesine imkân verecektir.

6 ay ile 1 yıla kadar geçerliliği bulunan Apostil yazılı İngilizce çeviri hizmetimiz, kısa zamanda işlerinizin aşamalarının tamamlanması için gerekli olabilmektedir. Bu alanda hizmet alabilmek için ekibimizle tanışabilir, gerekli detayları ve bilgileri bizzat bizden öğrenerek işlemlerin nasıl ilerlediği hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ticari – Hukuki Yazılı Çeviri / Sözleşme

Uluslararası ticari anlaşmalar ve sözleşmelerin çevrilmesi için yapılmakta olan profesyonel yazılı çeviri hizmetimiz, hem ticari hem de hukuki literatüre uygun şekilde hazırlanmaktadır. Alanında bilgili ve araştırmacı olan İngilizce yazılı tercüme ekibimiz, sizlere yeminli bir çeviri hizmeti vererek güvenebileceğiniz bir çalışma ortaya koymaya özen gösterecektir. Dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında yer alan İngilizce, geniş bir bilgi birikimine ve literatür taramasına ihtiyaç duyularak yazılı metin olarak sunulabilmektedir.

Tıbbi İngilizce Yazılı Çeviri

Bütün diller arasında uzmanlık gerektiren Tıbbi çeviri, akademik alanda tıbbi çalışmaları araştıran, anlam bütünlüğünü ve güncel kelime anlamlarını tarayacak çeviri hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Tıbbi İngilizce yazılı tercüme hizmeti için profesyonel ekibimiz, sizlere kısa zamanda literatüre uygun bir şekilde çeviri hizmeti verebilecektir.

Akademik İngilizce Yazılı Çeviri

Akademik alanda kullanılacak olan İngilizce çeviri hizmetimiz, profesyonel bir çalışmanın sonuçlarının iyi olmasını sağlayacak şekilde, araştırmacı ve aynı zamanda güncel bilgilere hâkim olan tercümanlarımız tarafından yapılmakta, uluslararası geçerliliğine önem verilerek tamamlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.