Site Rengi

Masaüstü Yayıncılık

Anasayfa » Masaüstü Yayıncılık

Masaüstü Yayıncılık Nedir?

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte, her türlü tasarım işi de bilgisayarda yapılmaktadır. Çeşitli yazılımlar kullanılarak kitap kapağı, kitaplar, tek sayfalık tasarımlar hazırlamak mümkündür. Bu gibi tasarımların tümüne Masaüstü Yayıncılık denmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte yazılımlar da artış göstermiş ve daha başarılı işler ortaya çıkmasına olanak sağlamıştır. Bu yazılımlar sayesinde daha kaliteli işler ortaya konulabilmekte, tasarımcının hayal gücü ile de sınır tanımamaktadır. Bu noktada Nikbinlik oldukça önemli ve göz dolduran bir firmadır. Öyle ki hem grafik tasarım işlerinizi hem de çeviri işlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Masaüstü Yayıncılık ve çeviri dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Nikbinlik ile bütün işleriniz uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

Metinleriniz ve Görselleriniz Baskıya Hazırlanır!

Metinleriniz ve görselleriniz Nikbinlik ile en kaliteli biçimde hazırlanmaktadır. Kaliteli ve uyumlu bir şekilde hazırlanan içerikleriniz size en kısa zamanda teslim edilebilmektedir. Masaüstü Yayıncılık konusunda kendisini kanıtlamış Nikbinlik ile çevirilerinizi de grafik tasarımlarınızı da aynı firmadan yaptırmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Hayal gücü gelişmiş ve özgün Nikbinlik ekibi ile vermek istediğiniz mesaj hangi dilde olursa olsun mükemmel biçimde çevrilerek, başarılı grafik tasarım çalışmaları ile harmanlanmaktadır.

Başarılı Ekip ve Başarılı Tercüme!

Masaüstü Yayıncılık ile her türlü basılı veya online mecralarda kullanılabilecek tasarımlarınız artık çok daha kolay hale gelmiştir. Bu tasarımlar Nikbinilk ekibinin özgünlüğü ile oldukça dikkat çekmektedir. Öyle ki hem tercüme işleriniz yapabilecek hem de çevirilerinizi yapabilecek nadir firmalar arasında yer almaktadır. Başarılı tercümanları ile metinlerinizi hatasız, anlam bütünlüğünün olduğu biçimde size teslim etmektedir. Tercüme konusu oldukça üzerinde durulması gereken ve mutlaka uzman ellere teslim edilmesi gereken bir husustur. Uzman ellere teslim edilmemiş çeviriler, okuyucuda anlam ifade etmeyeceği gibi kaliteli bir metni bile basitleştirebilmektedir. Oysaki Nikbinlik firmasına teslim ettiğiniz çevirileriniz ve grafik tasarım işleriniz mükemmel bir bütünlük içerisinde size teslim edilmektedir. Nikbinlik tecrübeli ekibi ile işlerinizi olabildiğince kısa sürede size ulaştırmaktadır. İşini seven bir ekip ile çalışmak müşteriler için de her zaman olumlu bir durum olacaktır. İşini seven ekip sizi ve isteklerinizi en iyi biçimde anlayacak ve bunun için harekete geçecektir.

Kelimeler Kültürden Kültüre Farklılık Gösterebilir!

Kelimeler kültürden kültüre, dilden dile farklılık gösterebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında başarılı bir tercümenin önemi oldukça büyüktür. Başarılı bir tercümede aktarılmak istenen duygu hangi dilde olursa olsun başarılı bir biçimde aktarılmalıdır. Kitaplar buna iyi bir örnektir. Çevirisi iyi yapılmış kitaplar, duyguları da iyi aktardığı için en çok okunan kitaplardır her zaman. Oysaki çevirisi baştan savma yapılmış, duygularımıza ve kültürümüze hitap etmeyen çeviriler okumaktan zevk vermeyeceği gibi anlamsız cümleler öbeği olarak ortada kalmaktadır.
Nikbinlik gerek tercüme işlerinizi gerek tercüme işlerinizi en iyi biçimde yapmak için, teknik ekibi ve var gücü ile çalışmaktadır. Tercümelerinizi ve grafik tasarımlarınızı aynı firmada yaptırmanın hem fiyat olarak hem de anlam bütünlüğü olarak faydaları da oldukça fazladır. Sizi iyi bir şekilde anlayan firma, bunu tasarımlarına da en iyi şekilde yansıtacaktır.

Tasarımlarınız ve çevirileriniz de anlam bütünlüğü bozulmadan hazırlanacaktır. Nikbinlik yaptığı kaliteli işlerle ve uygun fiyat politikası ile büyük beğeni toplamaktadır. Çevirilerinizin uzunluğuna göre fiyatlar değişebilmekle birlikte, Nikbinlik sizlere en uygun fiyatları sunabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.


Nikbinlik’in profesyonel kadrosuna ulaşmak ve hizmet almak için web sitesindeki telefon numaralarından veya WhatsApp hattından kolayca ulaşmak mümkündür.

Artık tercümelerinizi ve grafik tasarım uygulamalarınızı aynı profesyonel bünye içerisinde yaptırabilir; hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Profesyonel grafik tasarım ekibimizle içerikleriniz ve görsellerinizi uygun biçimde baskıya hazırlıyor; belgenizi istediğiniz dilde basılı olarak teslim ediyoruz. Yayıncılık deneyimine de sahip büromuzun bu ayrıcalığından faydalanın.

Ankara Tercüme Bürosu arayışlarınızda sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.