Site Rengi

Online Kongre Çevirisi

05.01.2021
24
Online Kongre Çevirisi

Dünyada her yıl düzenli olarak ve her bacağı farklı ülkelerde ya da geleneksel olarak tek bir noktada yapılan çok katılımlı uluslararası kongre organizasyonları gerekli durumlarda online olarak da yapılabilmektedir. Bilim, sağlık, enerji, çevre ve sosyoloji gibi alanlarda belirli bir konunun görüşüldüğü ve pek çok ülkeden katılımcının iştirak ettiği bu önemli toplantıların, online kongre çevirisi elbette vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu parçanın eksiksiz ve hatasız olması gerekmektedir.

Yüz yüze ya da online farketmez, her şekilde canlı olarak yapılan bu önemli organizasyonlarda, uluslararası katılımcılar için konuşmaların ve program akışının eş zamanlı, hızlı, hatasız ve eksiksiz olarak tercüme edilmesi asgari önem teşkil etmektedir. Toplantının sağlıklı yürütülebilmesi ve geçen konuların ve konuşmaların bütün katılımcılar tarafından iyi anlaşılabilmesi, organizasyonun kalitesini ve tüm katılımcılar üzerindeki etkisini önemli ölçüde arttıracaktır.

Online Kongre Çevirisi Hizmeti

Nikbinlik; ileri seviye dil ve konuşma bilgisi olan online kongre çevirmen ekibi tarafından Zoom, Telegram, WhatsApp ve Skype gibi çeşitli görsel iletişim kanalları üzerinden yapılan uluslararası toplantılarda eş zamanlı, hatasız, birebir ve eksiksiz olarak profesyonel online kongre çevirisi hizmeti sunmaktadır.

Nikbinlik; Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı, Anayasa Mahkemesi gibi resmi kurumları ve Dünya Sağlık Örgütü, WYG, PWC, Eurohealth, IBF, TAIEX gibi sivil kuruluşları kendisine referans edinmiş online kongre çevirisi gibi kongre, konferans, seminer ve toplantılarda simultane çeviri hizmeti veren profesyonel bir firmadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.