Site Rengi

Online Simultane Çeviri

30.03.2020
368
Online Simultane Çeviri

Konferans, seminer ve iş görüşmeleri için online platform üzerinden yapılmakta olan simultane çeviri, eş zamanlı olarak uzman mütercim tercüman ekibiyle yapılmaktadır. Dünyanın en çok kullanılan dillerine hakim olan online simultane çeviri ekibiyle, internet üzerinden görüşmelere dahil olabilir, aynı zamanda yazılı metinlerinizi de Nikbinlik üzerinden ihtiyacınız olan dile çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Online Simultane Çeviri Nedir?

Önemli toplantı ve iş görüşmeleri için güvenilir bir şekilde online ortamda yapılacak olan simultane çeviri, eş zamanlı olarak birçok farklı dilin ortak bir dile ya da farklı dillere çevrilmesini sağlayacak şekilde yapılabilmektedir. Uzak mesafede olan iş toplantıları için ihtiyaç duyulan ticari çeviri metinlerinin hazırlanması aynı zamanda online görüşme ağı üzerinden anında çeviri yapılması için imkanlar sunulmaktadır.

Online simultane çeviri; eş zamanlı olarak dijital bir platform üzerinden görüşmelerin yapılmasını ve aynı anda çevrilmesini sağlayacaktır. Önemli başlıklar ve görüşmeyle ilgili gerekli olan bilgilere hakim olan araştırmacı bir çeviri ekibiyle, online ortamda simultane çeviri yapılabilmektedir.

Online Simultane Çeviri Ekipmanı

Kesintisiz bir şekilde toplantının veya iş görüşmesinin yapılması için kullanılmakta olan ekipmanlar, son dönemin en iyi teknolojisinden yararlanılarak profesyonel bir hizmet sağlanmıştır. Online simultane çeviri hizmeti üzerinden konferans, seminer ve iş görüşmeleri sağlanabileceği gibi şirketler arasındaki etkinlikler üzerine de görüşmeler yapılması sağlanabilmektedir. Profesyonel bir hizmet olarak sunulmakta olan simultane çeviri hizmeti, tercüme ve çeviri alanında uzmanlaşmış, konu başlıklarına hakim ve toplantı kurallarına uygun şekilde yapılacaktır. Nikbinlik üzerinden online çeviri hizmetleri için başvuru yapabilir, ardıl, simultane ve yazılı çeviri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Online Simultane Çeviri Ekibi

Mütercim tercümanlık alanında profesyonel bir ekiple çalışmakta olan çeviri ekibi, ticari, hukuki ve akademi alanında ihtiyaç duyulan yazılı ve sözlü çeviri hizmetini anında sağlayabilmektedir. 7/ 24 çeviri hizmeti vererek, seslendirmeden, deşifre hizmetine kadar birçok hizmeti alabileceğiniz gibi videolu görüşmeler esnasında da simultane çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Güvenilir ve yeminli tercüme hizmetleriyle hem online alanda hem de reel hayatta uzman ekibimizle tanışarak, çeviri ve tercüme işlemlerini anında yaptırabilir, kusursuz bir çeviri organizasyonu ekibiyle tanışabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.