Site Rengi

Online Toplantı Çevirisi

30.03.2020
907
Online Toplantı Çevirisi

Gelişen teknolojiyle birlikte birçok mesleki alan online platforma taşınmıştır. Özellikle ticari alandaki görüşmeler için online toplantı çevirisi, diksiyonu düzgün ve toplantı kurallarına uygun şekilde profesyonel bir şekilde çalışmakta olan çevirmen ekibiyle birlikte yapılmaktadır. Online platform üzerinden ardıl, simultane ve yazılı çeviri yapmakta olan çeviri ekibinden, konu başlığı üzerinde uzmanlaşmış olan tercümanlar yönlendirilecektir.

Online Ardıl Toplantı Çevirisi

Online alanda yapılabilmekte olan ardıl çeviri, eğitim, akademi, seminer ve iş görüşmelerinde ihtiyaç duyulan geniş bir çembere sahiptir. Bu çember içerisinde özellikle iş görüşmelerinde kullanılmakta olan İngilizce, Arapça ve Fransızca gibi çoğunlukla konuşulmakta olan diller, karşı tarafın sözü bittikten hemen sonra ardıl çevirmen tarafından çevrilmektedir. Online toplantı çevirisi, konuya hakim ve toplantı kurallarına uygun şekilde profesyonel bir çeviri hizmeti anında sağlanabilmektedir. Hem teknolojinin verdiği fırsatlar hem de uzman tercüme ekibinin profesyonel çalışma disipliniyle ardıl çeviri hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Online Simultane Toplantı Çevirisi

Ardıl çeviriye oranla daha çok tercih edilen ve bir toplantıdan birden fazla dil farklılığı bulunduğu takdirde kullanılmakta olan simultane çeviri, anında çeviri olarak bilinmektedir. Bu çeviri sistemi, karşı tarafının konuşmasını eş zamanlı çevirerek dinleyicilere anında çeviri hizmeti vermektedir. Online toplantı çevirisi için kullanılabilecek şekilde ekipmanlara sahip olan Nikbinlik, kısa zamanda simultane çeviri hizmetinden yararlanmanızı sağlayacaktır.

Online simultane toplantı çevirisi için 7/ 24 hizmet alabileceğiniz gibi bilgi paylaşımı için de site üzerinden destek bölümüne bağlanarak, online işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online Yazılı Toplantı Çevirisi

Simultane ve ardıl çeviri hizmetiyle birlikte, toplantı sırasında kullanılacak metinlerin çevrilmesi için de alanında uzman mütercim tercümanlarla çalışılmaktadır. İş görüşmelerinde kullanılacak birçok metin ve materyal hakkında bilgi edinilerek, görüşme sırasında bilgi paylaşımının sıklıkla karışıklığa neden olmaması için araştırma birinci temel kuraldır. Bu nedenle sözlü ve yazılı çeviri çerçevesinde, tercümanlar toplantı kriterlerine göre çevirinin gerçekleşmesini sağlayacak araştırmalarını yaparak online alanda sisteme dahil olurlar.

Profesyonel bir çeviri hizmeti için alanında uzman, araştırmacı ve toplantı kurallarına uygun şekilde online hizmetler sunulmakta, % 100 kaliteli bir çeviri sistemi uygulanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.