Site Rengi

Zoom Çeviri

26.11.2020
100
Zoom Çeviri

Sizin de bildiğiniz gibi günümüzde pek çok kişi ve firma iş bağlantılarını Zoom üzerinden gerçekleştirilir. Özellikle yabancı firmalar ve kişiler ile yapacağı konuşmalarda çeviriye ihtiyaç duyarlar. Bunun nedeni ise etkili bir iz bırakma ve iyi anlaşmalar gerçekleştirmek olur. Nikbinlik de yurtdışındaki müşterileriniz ile gerçekleştireceğiniz görüşmelerde sizlerin yanında olup Zoom çeviri hizmeti verir. Profesyonel ekibi ve üst düzey ekipmanları sayesinde anlatmak istediğimiz her şeyi karşınızdaki en etkili biçimde ifade etmenize yardımcı olur.

Zoom Çeviri Hizmeti Nedir?

Bilindiği üzere Zoom, internet üzerinde görüntülü ve sesli görüşmeler yapmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. Bu nedenle dünya genelinde milyonlarca kişi iş anlaşmaları, yeni müşteriler ile tanışma veya toplantılar düzenleme amacı ile bu yazılımı kullanır. Zoom çeviri hizmeti ise Nikbinlik tarafından verilen profesyonel bir hizmettir. Uzman ekip ve üst düzey ekipmanlar kullanılarak verilen bu hizmet firmalara ve kişilere pek çok fayda sağlar. Karşı tarafta daha profesyonel bir izlenim bırakıp anlatılmak istenilen her şey etkili bir şekilde ifade edilir. Bu sayede çeviri programları, Google Translate veya Yandex çeviri gibi programların basit hataları ile karşılaşmazsınız.

Zoom Çeviri Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden dilediğiniz kişi ile görüşmeye olanak veren Zoom dünya genelinde milyonlarca kişinin kullandığı bir iletişim aracıdır. Nikbinlik tarafından verilen Zoom çeviri hizmeti ise bir uzman yardımı ile yapılır. 2 ila 5 kişi arasında yapacağınız görüşmelere katılan bu uzman sizlere anlık çeviri hizmeti verir. Böylelikle karşınızda konuşan kişilerin ne dediğini tam olarak anlarsınız. Aynı zamanda onlarla etkili bir şekilde iletişime geçip anlaşmalar yapma konusunda avantaj kazanırsınız. Hatasız ve eksiksiz bir çeviri hizmeti alacağınız için görüşme yapacağınız firma veya kişide iyi bir izlenim bırakırsanız.

Zoom Çeviri Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?

Dünya üzerinde bulunan pek çok insan uluslararası görüşmeler yapabilmek için Zoom gibi yazılımlara güvenir. Yalnız çoğu zaman ikinci dilleri bu görüşmeleri gerçekleştirmek için yeterli olmaz. Müşterilerini etkilemek ve onlarda iyi bir izlenim bırakmak isteyen kişiler ise çeviri programlarına güvenmek yerine profesyonel hizmet alırlar. Bu sayede öz farkındalıktan yoksun olan ve çoğu zaman yanlış çeviriler yapan yapay zekanın azizliğine uğramazlar. Zoom çeviri hizmeti de sizleri tam olarak burada fayda sağlar. Uzman ekip tarafından verilen bu hizmet 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman gerçekleştirilebildiği için sizi amatör gösterecek hatalar ile karşılaşmazsınız.

Neden Nikbinlik?

Uzun yıllar birçok kişi ve firmaya hizmet verip sektöründe öncü firmalardan birisi halinde gelen Nikbinlik yapacağınız uluslararası görüşmelerde en iyi seçenek olur. Görüşme esnasında hiçbir sıkıntı yaşamayıp teknik sorunlar ile karşılaşmamanız için üst düzey ekipmanlar kullanır. Ayrıca sadece çeviri açısından değil etkili iletişim kurma bakımından da oldukça profesyonel olan uzman ekibi iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur. Bu sayede gerçekleştirilen bütün görüşmeler sorunsuz bir şekilde ilerleyip ifade etmek istediğiniz bütün noktalar karşı tarafa etkili bir şekilde iletilir. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.